Aktualizace

Oznamujeme všem zákazníkům, že jsme do odvolání zrušili možnost osobních odběrů v důsledku situace ohledně epidemie COVID. Naše recepce je do odvolání uzamčená a zboží expedujeme pouze kurýrní službou.
Dále upozorňujeme, že může docházet k prodloužení dodacích termínů v důsledku opatření spojených s epidemií COVID 19.
Pro technické konzultace prosím volejte nebo nám napište mailem.
Děkujeme za pochopení.

X

Světová novinka: Bezestopé a antistatické pneumatiky z plné gumy

Blickle přináší na trh bezestopou variantu kol v antistatickém provedení.

Antistatická kola a kladky se používají jako důležité systémové komponenty v nejrůznějších odvětvích. Sem patří například zdravotnická technika, elektrický průmysl a průmysl výroby polovodičů, automobilové odvětví nebo také nemocnice. Kola a kladky se zde přednostně používají na přepravních vozících. Brání elektrostatickým výbojům, které vznikají jak díky vozíku samotnému, tak díky přepravovanému zboží, a mohou poškodit citlivé zboží nebo i zranit pracovníka obsluhujícího vozík.

Doposud muselo být v těchto případech použití bráno v úvahu, že na trhu jsou v kombinaci s antistatickými vlastnostmi nabízeny pouze černé pneumatiky. Ty však na mnoha podlahách zanechávají nežádoucí černé stopy. Především v oblastech s vysokými požadavky na hygienu, jako například v nemocnicích, tyto stopy představují zvýšené náklady na úklid a tím pádem i finanční náklady.

ALEV_140_Punkt vorne

Doposud jedinečná kombinace

Firma Blickle nyní pro svou sérií kol ALEV vyvinula antistatickou variantu z bezestopé elastické plné šedé gumy. Kombinace těchto obou vlastností proto představuje inovaci v oblasti kol s gumovými pneumatikami. S tvrdostí 65° Shore A a svodovým odporem 10^7 Ohm v souladu s předpisem normy nezanechává toto kolo žádné jízdní stopy. Kola tak snižují nejen riziko poranění a poškození, ale současně také zlepšují čistotu v oblasti jejich použití.


Vše v jednom: Komfort jízdy, čistota a ochrana!

Díky všem svým pozitivním vlastnostem, jako je například tlumení vibrací, šetrnost vůči jízdnímu povrchu, vysoká nosnost, dobrý komfort jízdy a také odolnost vůči agresivním látkám, je toto kolo vhodné nejen do citlivého prostředí, ale i pro široké spektrum použití. Nová varianta kola je k dostání v průměrech 100, 125, 160, 200 a 250 milimetrů.

Dodací program firmy Blickle zahrnuje kromě novinek řadu dalších kol a kladek v antistatickém a také elektricky vodivém provedení. Díky různým materiálům disku kola a běhounu a s tím spojeným vlastnostem lze najít vhodné kolo téměř pro každou oblast použití.

Máte zájem?

Zavolejte nám na níže uvedené telefonní číslo, nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu.