Focus Special Mention - cena

Kladka MOVE získala cenu designového centra Baden-Württemberg

Dvojitá plastová kladka MOVE firmy Blickle získala 26. září 2014 v Ludwigsburgu další ocenění. S cenou za design udělenou v Bádensku-Württembersku, známou též jako Focus Open, se vedle ocenění Red Dot Award jedná o další cenu pro firmu Blickle.

Kladka MOVE získala cenu „Focus Special Mention“ v kategorii „Vybavení lékařského mobiliáře“. Z přibližně 230 kandidátů získalo ocenění „Focus Special Mention“ 31 výrobků. Kromě toho obdrželo 13 produktů zlatou cenu „Focus Gold“ a 35 výrobků stříbrné ocenění „Focus Silber“. Cena Focus Open je mimořádná tím, že se jedná o státní ocenění, které uděluje Ministerstvo financí a hospodářství. Od nynějška jsou vyznamenané soutěžní produkty k vidění v muzeu informačního umění (MIK) v Ludwigsburgu. Výstava bude až do 9. listopadu 2014 prezentovat výherce letošního ocenění Focus Open.

Při návrhu dvojité plastové kladky jsme spolupracovali s designovou kanceláří v Pforzheimu. Díky hladkému povrchu se kladka MOVE snadno čistí a splňuje všechny hygienické požadavky pro použití ve zdravotnictví. Kladka se vyznačuje minimálním poloměrem otáčení a také kompaktní vestavnou výškou. Kladky MOVE jsou k dostání ve dvou velikostech s průměrem kola 125 mm a 150 mm, v mnoha barevných variantách a široké škále možností uchycení.