Aktualizace

Oznamujeme všem zákazníkům, že jsme do odvolání zrušili možnost osobních odběrů v důsledku situace ohledně epidemie COVID. Naše recepce je do odvolání uzamčená a zboží expedujeme pouze kurýrní službou.
Dále upozorňujeme, že může docházet k prodloužení dodacích termínů v důsledku opatření spojených s epidemií COVID 19.
Pro technické konzultace prosím volejte nebo nám napište mailem.
Děkujeme za pochopení.

X
lexikon přední firmy světového trhu

Společnost Blickle uvedena v lexikonu předních německých firem na světových trzích

„Za úspěchem německých firem v celosvětové konkurenci nestojí jen cit pro nacházení příležitostí na trhu a vynikající inovační potenciál. Racionalita, odpovědnost a dlouhodobá orientace – to jsou ty hodnoty, které charakterizují činnost těchto podniků a vytvářejí jejich skvělou pověst.“ Tak v popisuje v předmluvě lexikonu spolkový ministr zahraničí Frank Walter Steinmeier recept na úspěch předních německých hráčů na světovém trhu.

V novém svazku, vydaném v roce 2014, se píše i o firmě Blickle. Náš podnik se v uplynulých 60 letech stal z malého výrobce kol pro zednická kolečka globálním hráčem s více než 700 zaměstnanci, který je třetím největším výrobcem kol a kladek na světě.

Kniha vyšla ve vydavatelství Deutsche Standards a má 750 stran. V knize jsou uvedeny německé firmy, které jsou v mezinárodním pořadí dle dosaženého obratu zařazeny mezi třemi největšími.