LogiMat2014

Firma Blickle Räder+Rollen na veletrhu LogiMAT 2014

Společnost Blickle Räder+Rollen se od 25. do 27. února 2014 prezentovala na 12. ročníku mezinárodního odborného veletrhu se zaměřením na distribuci a toky materiálů i informací LogiMAT ve Stuttgartu.

Tento veletrh, jehož obliba rok od roku roste, zaznamenal v roce 2014 s více než desetiprocentním nárůstem počtu návštěvníků opravdový nápor zájemců. Také společnost Blickle na svém stánku přivítala v roce 2014 podstatně více návštěvníků.

Na stánku o ploše přes 80 metrů čtverečních jsme prezentovali průřez z bohaté nabídky kol a kladek. Kromě toho jsme poprvé naživo představili novou sérii zvedacích kladek HRLK a také bezkabelové hnací kolo s integrovaným motorem a baterií EZBS.
Nová série zvedacích kladek HRLK si návštěvníky získala nejen vysokým komfortem obsluhy, ale i svým kompaktním konstrukčním provedením a bezpečným zajištěním.

A to není všechno. Ze všech účastníků, kteří správně odpověděli na otázky ohledně nové série zvedacích kladek, bylo vylosováno 10 výherců poukázek na tankování ve výši 50 eur. Výherce budeme informovat v těchto dnech.

Firma Blickle bude mít svůj stánek i na květnovém veletrhu CeMAT v Hannoveru.