Aktualizace

Oznamujeme všem zákazníkům, že jsme do odvolání zrušili možnost osobních odběrů v důsledku situace ohledně epidemie COVID. Naše recepce je do odvolání uzamčená a zboží expedujeme pouze kurýrní službou.
Dále upozorňujeme, že může docházet k prodloužení dodacích termínů v důsledku opatření spojených s epidemií COVID 19.
Pro technické konzultace prosím volejte nebo nám napište mailem.
Děkujeme za pochopení.

X
ocenění-dodvatele-jungheinrich

Blickle získává cenu pro dodavatele od společnosti Jungheinrich

Dne 23. dubna 2015 udělovala společnost Jungheinrich AG své ocenění pro dodavatele za rok 2014. Firmu Blickle Räder+Rollen ocenil podnik v Moosburgu jako nejlepšího dodavatele za rok 2014 v kategorii „Plasty, kola, ložiska, standardní díly a obruče“.

V hodnoceném období mezi lednem a prosincem 2014 posuzovala společnost Jungheinrich kvalitu a výkonnost svých dodavatelů. Firma Blickle přesvědčila porotu svou spolehlivostí a trvale vysokou kvalitou dodávek. Jednatel Reinhold Blickle tuto cenu osobně převzal v Lüneburgu. Ve svém krátkém projevu poděkoval za ocenění a poukázal na mimořádné zapojení zaměstnanců firmy, „díky kterému bylo možné dosáhnout tohoto výsledku“. Díky jejich nasazení se podařilo to, „že jsme byli zvoleni jako nejlepší z několika tisíců dalších dodavatelů“.

Společnost Jungheinrich je se svými více než 10 000 zaměstnanci a obratem koncernu ve výši přes dvě miliardy eur v celosvětovém měřítku jedním z vedoucích poskytovatelů řešení v oblasti vnitropodnikové logistiky, známým pro své pozemní dopravníky. Kromě ústředí koncernu v Hamburku provozuje společnost Jungheinrich šest dalších výrobních závodů v Německu. Firma Blickle získala už v roce 2013 ocenění za svou dodavatelskou činnost od závodu společnosti Jungheinrich v Landsbergu.