Aktualizace

Oznamujeme všem zákazníkům, že jsme do odvolání zrušili možnost osobních odběrů v důsledku situace ohledně epidemie COVID. Naše recepce je do odvolání uzamčená a zboží expedujeme pouze kurýrní službou.
Dále upozorňujeme, že může docházet k prodloužení dodacích termínů v důsledku opatření spojených s epidemií COVID 19.
Pro technické konzultace prosím volejte nebo nám napište mailem.
Děkujeme za pochopení.

X
Jubileum pana Wagera

Jednatel slaví 40. pracovní výročí u společnosti Blickle

Našemu jednateli, panu Wagerovi, se 1. července dostalo v Rosenfeldu uznání při příležitosti jeho 40letého pracovního jubilea u firmy Blickle Räder + Rollen.

Jednatel Reinhold Blickle ve své řeči připomněl profesní kariéru Waltera Wagera. Pan Wager nastoupil do firmy Blickle 1. července 1974 po ukončení studia ekonomicko-správní akademie ve Württembergu. Již ve věku 22 let převzal vedení účetnictví a následně byl jmenován vedoucím finančního a účetního úseku. Díky velmi dobrým znalostem provozu a vynikajícímu technickému přehledu pak po mnoho let zodpovídal i za vedení provozu rychle se rozvíjející firmy. V roce 1991 mu byla udělena obchodní plná moc a 10. ledna 2005 následovalo jeho jmenování do role jednatele, kterou tak zastává vedle Reinholda Blickleho.

Reinhold Blickle ocenil zásluhy jednatele při budování a rozvoji skupiny podniků Blickle. „Na tom, čím je dnes firma Blickle, má pan Wager velký podíl,“ zněla jeho slova. Při jeho nástupu do firmy v roce 1974 měl podnik na celém světě všehovšudy 88 zaměstnanců, a dnes pro Blickle pracuje 700 lidí v 16 zemích.

Walter Wager ve své řeči poděkoval Reinholdu Blicklemu a jeho rodině za dlouholetou důvěru. Jeho dík patří také všem zaměstnancům za dobrou spolupráci v uplynulých 40 letech a doufá, že bude ještě několik let moci ve firmě Blickle plnit své úkoly.