Kladky pro vysoké zatížení Blickle pro jakoukoliv aplikaci  

Snadný pohyb těžkých břemen

Kladky pro vysoké zatížení „Made in Germany“ od firmy Blickle jsou ztělesněním nesmírně vysoké kvality a robustnosti a používají se v celé řadě oblastí po celém světě. Především jde o oblasti jako intralogistika, strojírenství a výroba zařízení. Zde jsou obzvláště důležité know-how získané z vývoje, vysoce kvalitní komponenty a robustní konstrukce. Jsou to právě tyto aspekty, které firmu Blickle s jejím rozsáhlým standardním výrobním programem odlišují od světové konkurence. Kola pro vysoké zatížení z polyamidu, oceli, s elastickou celogumovou obručí či s polyuretanovým běhounem – kola zabudovaná v kladkách pro vysoké zatížení od firmy Blickle mají nosnost až 50 000 kilogramů a průměr až 1 000 milimetrů. Pro lepší přehled o takové rozmanitosti nabízených výrobků následuje tabulka kladek pro vysoké zatížení s různými typy kol.

Důraz na bezpečnost 

Kladky pro vysoké zatížení umožňují nejen snadné pohybování těžkými břemeny. Díky vhodné blokaci otáčení napomáhají také zajistit velice potřebnou stabilitu celkové aplikace. U aplikací pro vysoké zatížení jsou vhodné následující blokační (brzdové) systémy:

  • „Náběžné“ blokační systémy (stop-top, Radstop)
  • „Výběžné“ blokační systémy (stop-fix, Radstop ručně ovládané)
  • Fixní blokační systémy (ideal-stop, central-stop)

Ztratili jste v té rozmanitosti kladek pro vysoké zatížení přehled? Pak vám možná pomůže vyhledávač výrobků Blickle. Lze v něm filtrovat dle specifických vlastností produktu , čímž zúžíte výběr na pouhých několik relevantních produktů.

Speciální řešení šitá na míru vaší konkrétní aplikaci 

Naším cílem je dodat vždy správné kolo či perfektní kladku odpovídající jakémukoliv konkrétnímu požadavku. Ve spolupráci s vámi a díky našim praktickým zkušenostem a odborným znalostem vyvineme kladku pro vysoké zatížení šitou vám přímo na míru. Vy přednesete požadavky, které my zhmotníme – od prvního nákresu přes výpočet až po vlastní výrobu. Společnost Blickle zaručuje skrze systémy řízení firmy nejmodernější, automatizované výrobní a zkušební zařízení, stejně jako kontrolu prvních a posledních dílů a vlastní kontrolu prováděnou pracovníkem , velmi vysokou spolehlivost procesu a kvalitu „Made in Germany“.

Hledáte optimální kladku pro vysoké zatížení přizpůsobenou nárokům vaší aplikace? V takovém případě se obraťte na příslušnou kompetentní osobu.

Chcete získat přehled o dosud realizovaných nestandardních provedeních? V tom případě se podívejte na naše úspěšné projekty.