Globální přítomnost

Blickle Räder+Rollen s celosvětovou působností

Prostřednictvím celosvětové distribuční sítě jsou v Německu vyrobené produkty společnosti Blickle dostupné všude tam, kde o ně projeví naši zákazníci zájem. Vyškolení odborníci poskytují potřebný servis a působí v blízkosti zákazníků v 18 vlastních distribučních společnostech v Evropě, Americe, Asii i Austrálie, jakož i v rámci zastoupení ve 120 zemích. 

Informace o výrobcích firmy a službách Blickle jsou dostupné prostřednictvím Internetu ve 28 různých jazycích. Také souhrnný katalog firmy Blickle je v současné době k dispozici ve 21 jazykových verzích a poskytuje zákazníkům odpovědi na všechny otázky z oblasti kol a kladek.


Díky dobře uspořádanému skladu a elektronickému zpracování dat ze všech poboček prostřednictvím sítě dokážeme pohotově reagovat na všechny objednávky. A díky rychlé a spolehlivé logistice se produkty firmy Blickle dostanou včas na místo určení. Blickle je vaším spolehlivým partnerem – v celosvětovém měřítku.
                                    
Distribuční společnosti Blickle naleznete v následujících zemích. Pokud zde není vaše země uvedena, dostanete se prostřednictvím odkazu na mezinárodní vyhledávání kontaktních osob k zástupci firmy Blickle pro vaši zemi.