Naše cesta. Vlastní výroba.

Nejmodernější výrobní technologie a vysoce kvalifikovaní pracovníci

Za naším vedoucím postavení na trhu je schopnost uspokojit požadavky a očekávání zákazníků. Naše cesta: vlastní výroba – od samého začátku a na té nejvyšší úrovni. Máme tak plnou kontrolu nad kvalitou i dodacími termíny. A navíc dokážeme rychle a pružně reagovat na požadavky ze strany zákazníků a trhu. Vzhledem k nejmodernější výrobní technologii a vysoce kvalifikovaným zaměstnancům dokážeme svým zákazníkům zaručit obvyklou, trvale vysokou kvalitu Blickle.

Naše klíčové kompetence:

 • Výroba-nástrojů-kola-kladky-Blickle

  Výroba nástrojů

  Naše klíčové kompetence mají počátek už v nástrojárně. Vysoce kvalifikovaní zaměstnanci vyrábějí na nejnovějším strojním vybavení kvalitní nástroje pro naši lisovnu, výrobnu polyuretanu i provoz zajišťující vstřikování plastů. Díky krátkým dobám realizace se inovace dostanou rychle k zákazníkům či na trh. Pečlivá a pravidelně prováděná údržba nástrojů je zárukou dlouhodobě vysoké produktivity a nadprůměrně dlouhé životnosti každého nástroje.

 • Tváření-oceli-kola-kladky-Blickle

  Lisovací a tvářecí technika

  Naše rozsáhlé lisovací vybavení sestává z hydraulických a excentrických lisů, a také z vysekávacích automatů s lisovací silou až 630 tun. Plně automaticky lze vysekávat a dále tvářet polotovary z plechu silného až 10 mm. Pomocí vlastními silami vyvinutých sdružených postupových nástrojů vyrábíme ocelové a nerezové komponenty, které lze bez dalšího opracování použít posílat přímo k automatické montáži. V kombinaci s krátkými dobami na přípravu strojů realizujeme racionální výrobu velkých i malých sérií.

 • Svařování-kola-kladky-Blickle

  Svařování

  Kola a kladky Blickle pro vysoké zatížení unesou až 50 tun. V naší svařovně proto klademe na první místo dokonalost a bezpečnost. Svařování provádíme manuálně i automatizovaně. Kromě moderních svařovacích robotů a zařízení pro podélné i obvodové svařování zaručují trvale vynikající svary i naši inženýři se specializací na svařování a certifikovaní svářeči. Pravidelné metalurgické prohlídky svarů zajišťují vysokou úroveň kvality v této výrobní oblasti.

 • PU-výroba-kola-kladky-Blickle

  Výroba polyuretanu

  Společnost Blickle vyvinula různé typy polyuretanu přesně na míru rozdílným použitím. Za polyuretanovými běhouny firmy Blickle, nesoucími obchodní názvy Extrathane®, Softhane®, Besthane® a Besthane® Soft, se skrývá komplexní odborná způsobilost, získaná dlouholetými zkušenostmi s vývojem a výrobou polyuretanu. Optimální souhra přesně vyladěných materiálových receptur a inteligentních výrobních procesů se odráží v kvalitě výsledného produktu a tedy i v jeho parametrech, jako jsou tvrdost běhounu, odrazová pružnost, otěr, nosnost, trvalá tlaková deformace, valivý odpor, odolnost proti hydrolýze a přizpůsobivost chladu, které mají rozhodující vliv na jakost polyuretanových kol. Plně automatické výrobní linky, určené pro velkosériovou produkci, doplňují speciální licí zařízení k výrobě malých sérií a nestandardních provedení.

 • Vstřikovaný-plast-kola-kladky-Blickle

  Vstřikování plastů

  Firma Blickle dokáže vyrobit nejrůznější plastová kola z polyamidu, polypropylenu, TPE, ať už mají být teplotně odolná, elektricky vodivá, vyztužená skelnými vlákny nebo mají mít řadu jiných variant. Naše moderní výrobna plastů umožňuje produkci kol, ale i celých otočných a pevných kladek pro celou řadu různých podmínek použití. Firma Blickle vyrábí nejrůznější plastová kola – ať už se jedná o teplotně odolná, elektricky vodivá a skelnými vlákny vyztužená provedení, nebo celou řadu dalších variant. Nevyrábíme však pouze kola z různých plastů, ale i kompletní otočné a pevné kladky. Naše rozsáhlé strojní vybavení na vstřikování plastů sestává z nejmodernějších strojů od předních německých výrobců. Uzavírací síla strojů je přesně sladěna s dobami cyklů různých plastových produktů. Vedle kol typu 1K se na robotických zařízeních vyrábějí 2složková kola. Ve spojení s plně automatickým přívodem materiálu to umožňuje mimořádně hospodárnou, „štíhlou“ výrobu.

 • Montáž-kola-kladky-Blickle

  Montáž

  Pro montáž konzol a kladek vyvinula firma Blickle plně automatické výrobní linky. Díky tomu můžeme zajistit nenákladnou, racionální a vysoce kvalitní montáž. Podle hesla „lidé tam, kde je to nutné, stroje tam, kde je to možné“ provádějí montáž hlavně roboti, kteří jsou sledování kamerami. Díky své flexibilitě přitom máme i možnost nasadit ruční práci, abychom mohli realizovat zvláštní přání zákazníků. Vysokou úroveň kvality zajišťují četné zkušební a kontrolní stanice, začleněné do výrobních linek.