Vývoj-konstrukce-FE-kola-kladky-Blickle

Přání zákazníka je naší výzvou.

A inovace je podstatou našeho podnikání.

Vynalézt znovu kolo: Před tímto úkolem stojí naši inženýři každý den. Naším cílem je přitom vyvinout co nejlepší kolo a co nejlepší kladku pro každé použití u našich zákazníků. V centru naší pozornosti je jak funkčnost, účinnost, dlouhá životnost a bezpečnost, tak i design, ergonomie a trvalá udržitelnost. Vznikají tak inovativní řešení, která našim zákazníkům poskytují jedinečný užitek. 

Naši vývojáři přicházejí při práci na kladkách s novými nápady, přičemž využívají nejmodernější techniku a metody, například lineární i nelineární výpočty pevnosti, a také spolupracují s renomovanými instituty. Nejlepším příkladem je polyuretanový běhoun Besthane®, stanovující nová měřítka jízdního komfortu a valivého odporu.

Ať už se jedná o zcela nový vývoj nebo přizpůsobení výrobků dle požadavků zákazníka – díky síťovému propojení oddělení konstrukce a vlastní nástrojárny mohou inovace rychle dozrát do stavu umožňujícího sériovou výrobu. Značná hloubka výrobního sortimentu závodu v Rosenfeldu navíc umožňuje nenákladnou realizaci nestandardních řešení i při malých výrobních objemech. Od požadavku ze strany zákazníka do zhotovení vzorku nebo finálního výrobku často uplyne jen několik dní. 
Naši inženýři dokážou díky svým dlouholetým zkušenostem z práce na mnoha zákaznických projektech z nejrůznějších oborů rychle porozumět zadání našich zákazníků.

Blickle – váš kompetentní partner při vývoji. Společně nalezneme řešení i pro složité problémy s mobilitou.