Nestandardní provedení od společnosti Blickle

Když se to musí udělat na míru.

 • Nestandardní-provedení-teaserlist-kola-Blickle

  Kola a sady kol zhotovené na míru

  Nestandardní provedení se od standardního výrobního programu liší rozměry kol, výběrem materiálu, provedením nábojů nebo ložisky kol. Proto vznikají například pro oblast technických zařízení individuální řešení problémů s extrémně vysokým výkonem a spolehlivostí. Sady kol je možné dodat s koly různých řad, s kulatými nebo čtyřhrannými osami a odlišnými rozchody kol.

 • Nestandardní-provedení-teaserlist-kladky-Blickle

  Individuální přístrojové kladky

  Nestandardní provedení se od standardního výrobního programu liší celkovou výškou, vyložením, zajišťovacím systémem, výběrem materiálu, barevným provedením, provedením kol, odpružením atd.

 • Nestandardní-provedení-teaserlist-kladky-pro-lešení-Blickle

  Speciálně zhotovené kladky pro pojízdná lešení a přepravní zařízení

  Nestandardní kladky pro přepravní zařízení mohou vycházet z otočných nebo pevných kladek ze standardního výrobního programu společnosti Blickle, které byly upraveny na základě zvláštních požadavků zákazníka. Blickle však na přání zákazníka vyvíjí i zcela nová konstrukční provedení.
  Otočné kladky pro pojízdná lešení a pracovní plošiny se dodávají s různými typy uchycení, brzdovými systémy a provedeními kol.

 • Nestandardní-provedení-teaserlist-kladky-pro vysoké-zatížení-Blickle

  Kladky s vysokou nosností

  Společnost Blickle je uznávaným odborníkem v oblasti vývoje kladek pro vysoké zatížení. Standardní výrobky společnosti Blickle mají nosnost až 50 000 kg.
  Kromě toho vyvíjí Blickle i speciální řešení na míru, která se vyznačují například kompaktními rozměry, nízkým plošným tlakem nebo minimálním valivým odporem.