Aktualizace

Oznamujeme všem zákazníkům, že jsme do odvolání zrušili možnost osobních odběrů v důsledku situace ohledně epidemie COVID. Naše recepce je do odvolání uzamčená a zboží expedujeme pouze kurýrní službou.
Dále upozorňujeme, že může docházet k prodloužení dodacích termínů v důsledku opatření spojených s epidemií COVID 19.
Pro technické konzultace prosím volejte nebo nám napište mailem.
Děkujeme za pochopení.

X

Kola a kladky pro oblast hygieny / zdravotnictví / designu

Kola a kladky společnosti Blickle najdeme všude tam, kde musejí otočné a pevné kladky splňovat zvláštní hygienické požadavky. Díky jedné z nejrozsáhlejších nabídek nerezových kladek na světě nabízí společnost Blickle odpovídající řešení pro produkci potravin, zdravotnická zařízení nebo pro použití v čistých prostorech. Otočné a pevné kladky Blickle se dodávají v provedeních odolávajících nízkým i vysokým teplotám, se speciálně utěsněným otočným věncem nebo utěsněnými ložisky kol. Jako alternativu kladek z nerezu lze použít plastové kladky,

 které společnost Blickle vyrábí ve vlastním zařízení na vstřikování plastů. Série kladek MOVE a WAVE nejenže dobře vypadají (viz ocenění Red Dot Award 2014, Focus Open 2014 pro řadu MOVE), ale vykazují i extrémní životnost a vyznačují se mimořádně lehkým chodem. Plastové kladky od společnosti Blickle usnadňují přemisťování lékařských přístrojů, ošetřovacích lůžek, lékařského mobiliáře, laboratorních i kuchyňských přístrojů nebo designového nábytku.


Použití: kol a kladek ve výrobě potravin nebo v zdravotnických zařízeních (příklady):

Převoz-nemocných

Záchranářská lůžka

Čistý-prostor

Čisté prostory

Teplotně odolné-aplikace-potravinářství

Pekárenská technika

Velké-kuchyně

Velké kuchyně

Řeznictví

Potravinářská technika

Elektrické-lékařské-přístroje

Laboratorní přístroj

Použití-lékařská-technika

Lékařská technika

Použití-jídelní-vozík

Přeprava pokrmů