Aktualizace

Oznamujeme všem zákazníkům, že jsme do odvolání zrušili možnost osobních odběrů v důsledku situace ohledně epidemie COVID. Naše recepce je do odvolání uzamčená a zboží expedujeme pouze kurýrní službou.
Dále upozorňujeme, že může docházet k prodloužení dodacích termínů v důsledku opatření spojených s epidemií COVID 19.
Pro technické konzultace prosím volejte nebo nám napište mailem.
Děkujeme za pochopení.

X

Kola a kladky pro vnitropodnikovou logistiku

Kola a kladky Blickle se používají po celém světě ve všech oblastech vnitropodnikové logistiky, když je třeba zajistit bezpečnou a hospodárnou přepravu zboží v rámci podniku. Díky široké nabídce kol, otočných a pevných kladek je k dispozici řešení pro téměř každý případ použití. A pokud se v rámci standardního programu nenajde žádný vhodný výrobek, přijdou naši odborní poradci a inženýři s nestandardními řešeními, odpovídajícími přesně specifickým požadavkům našich zákazníků.

Kola a kladky Blickle se používají v pozemních přepravních prostředcích, zakladačích k obsluze regálů, dopravních zařízeních, vozíkových vlacích, transportních a podlahových vozících i třídicích zařízeních. Nabídka výrobků pro vnitropodnikovou logistiku zahrnuje kola pro vysoké zatížení, hnací kola, nákladní, otočné, pevné i odpružené kladky a vodicí rolny. Jako varianty lze dodat například různé brzdné systémy, elektricky vodivé nebo antistatické kladky, vůči jízdnímu povrchu obzvláště šetrné nebo vysoce dynamicky zatížitelné kladky a kola. Inovativní kola s minimálním valivým odporem a elektrickou trakcí snižují tělesnou námahu pracovníků v oblasti vnitropodnikové logistiky a přispívají k omezení množství výpadků z důvodu onemocnění.


Použití: kol a kladek pro vnitropodnikovou logistiku (příklady):

Bezobslužný-transportní-systém

Bezobslužný transportní systém

Vysokozdvižný-vozík

Vidlicový zdvižný vozík

Použití-poštovní-logistika

Poštovní logistika

Sklad-s-vysokými-regály

Zakladač k obsluze regálů

Vozíkový-vlak_2

Vozíkový vlak

Použití-keramika

Přepravní vozík