Spolehlivý partner pro letecký průmysl a lety do vesmíru

Ocelová svařovaná čtyřnásobná kladka pro vysoké zatížení LSD-GTH 302K-42-FS-922097:

CustomerZákazník

Zákazníkem je mezinárodní průkopník leteckého průmyslu a letů do vesmíru. Je špičkou ve vývoji, výrobě a dodávání produktů pro letecký průmysl a v poskytování služeb a řešení pro zákazníky po celém světě. Firma má montážní linky pro letadla a helikoptéry po celé Asii, Evropě a Americe a od roku 2000 se přijaté zakázky zvýšily na šesticiferné číslo.

Trennlinie

Výzva

U finální montáže výrobce letadel jsou kladeny ty nejvyšší nároky na poskytovatele logistických řešení. Proto firma pro přepravu těžkých a citlivých letadlových komponent hledala otočnou kladku s ochranou proti poranění nohou, která by kromě ochranné funkce dokázala odstranit nečistoty a malé předměty z jízdní dráhy. Při manuálním posunování přepravních zařízení hraje důležitou roli nízký valivý odpor.
Trennlinie


LSD-GTH 302K-42Naše řešení

Vzhledem k tomu, že je kladka vystavována vysokému zatížení, vyvinuli jsme ocelovou svařovanou kladku pro vysoké zatížení se čtyřmi koly a odolným provedením otočného věnce. Relativně malá vestavná výška zajišťuje dobrou stabilitu konzoly. Použitím celkem čtyř kol se zatížení rozloží na velkou plochu. Abychom dosáhli potřebného valivého odporu a maximální šetrnosti k jízdnímu povrchu, navrhli jsme lité disky s kvalitním běhounem z polyuretanového elastomeru Blickle Extrathane®. Kladka byla dodatečně opatřena ochranou proti poranění nohou. Namontovaná zástěrka vyrobená z polyuretanu odtlačuje z jízdní dráhy menší předměty a zajišťuje tak nerušenou a hladkou jízdu.

Trennlinie


Výsledek

Zákazník nechtěl v první řadě ušetřit, ale šlo o to najít optimální produkt pro daný účel použití. Výše uvedené řešení a spolehlivě poskytované služby ze strany společnosti Blickle nám pomohly získat dlouhodobou důvěru zákazníka.


 

Výhody produktů a technické informace LSD-GTH 302K-42-FS-922097:
• ocelová svařovaná čtyřnásobná kladka pro vysoké zatížení s otočným věncem v odolném provedení
• kolo s reakčně nalitým polyuretanovým běhounem Blickle Extrathane®
• velice malý valivý odpor
• ochrana proti poranění nohou s polyuretanovou zástěrkou