Blickle Japonsko

Naše nová pobočka v Ósace 

V uplynulých 28 letech společnost Nikkai KMO Co., Ltd. úspěšně a s velkým nasazením zastupovala značku Blickle v Japonsku. Na základě jednání bylo nyní dohodnuto, že se oddělí obchod s koly a koleky Nikkai a založí se nová distribuční společnost. . S potěšením vám proto představujeme společnost Blickle Japan Wheels and Casters Corp. Ltd. se sídlem v Ósace.

Toto strategické rozhodnutí nepřinese našim zákazníkům společnosti Blickle žádné personální změny. Pan Okamoto, jednatel společnosti Nikkai, bude i nadále se stejnou péčí vyřizovat všechny dotazy a požadavky , nyní však ve své nové roli jednatele nově založené společnosti Blickle Wheels and Casters v Ósace.

Tímto krokem rozšiřujeme naši celosvětovou působnost na 21 distribučních společností Blickle v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Asii. Díky tomuto novému uspořádání budou naši vážení zákazníci v Japonsku těžit z ještě kratších dodacích lhůt a zároveň budou i nadále využívat výhod technické odbornosti společnosti Blickle, světové jedničky v oboru kol a koleček.