O společnosti Blickle

Kola a kladky jsou od roku 1953 v rodinných rukou

Z malé řemeslné provozovny postupně vznikl přední světový výrobce kol a kladek – tak se naše společnost vyvíjela. Od roku 1953 se snažíme vyvíjet pro každý účel to nejlepší kolo, tu nejlepší kladku. K tomu, abychom tento svůj závazek trvale plnili, využíváme dobré nápady, vysokou inovační schopnost a znalosti materiálů i technologií. Ve společnosti Blickle panuje jednota mezi tradicí a inovativním duchem, jedná se o rodinný podnik, který zná své kořeny a který současně rozšiřuje svoji celosvětovou působnost.

Globální působnost

Uvádíme svět do pohybu. V celém světě klademe velký důraz na to, abychom byli vždy přítomni a poskytovali dobrý a rychlý servis zákazníkům. Jsme vám vždy a stále nablízku.

Made by Blickle

Vyrábíme a vyvíjíme sami – od začátku. Díky tomu máme plnou kontrolu nad kvalitou výrobků i nad termíny dodávek, dokážeme vyrábět bez nepříznivého dopadu na životní prostředí, avšak umíme také rychle a flexibilně reagovat na požadavky zákazníků i trhu. To je základ našeho úspěchu: Made by Blickle.

Polyurethan-Gießen 

Proč Blickle

Kdo chce být lídrem na trhu, musí se neustále zlepšovat. A my chceme být nejlepší. Pro vás. Pro váš úspěch. Chceme pro vás být partnerem přinášejícím řešení, poskytovatelem služeb a faktorem úspěchu.


Kundenservice bei Blickle 

Film o společnosti Blickle

Je možné znovu vynalézt kolo?

Ve společnosti Blickle pracujeme na něčem novém každý den.

Akce a veletrhy

Jsme zastoupeni na veletrzích pořádaných v celém světě, abychom zde představovali své výrobky. Těšíme se na to, že vás budeme moci přivítat v některém z našich stánků!
Logo Veletrhu Salon Industriel de Québec
Centre de Foires de Québec 250 Boulevard Wilfrid-Hamel Québec (QC) G1L 5A7 Canada
Québec, Canada

Novinky ze společnosti Blickle

Bez ohledu na to, zda se jedná o nové výrobky, příklady použití nebo všeobecné informace, je společnost Blickle neustále v pohybu. Zde objevíte nejnovější informace ze všech oblastí podniku.
Nová budova Blickle

Společnost Blickle investuje do budoucnosti

30.06.2022

Stavební projekty nové výroby polyuretanu a administrativní budovy pokračují podle plánu

Rolf Hölle

Safety First

12.05.2022

Vedoucí konstrukce Rolf Hölle informuje v odborném časopise "we innovate" o speciálních požadavcích, které musí kola a kolečka Blickle splňovat v intralogistice.