Webové stránky Blickle se představují v novém kabátu

Nový webové stránky. Nový vyhledávač výrobků. Nový design.

Nový web společnosti Blickle získal nejen nový vzhled, ale bude se vám s ním i lépe pracovat. Každý uživatel na nových stránkách najde to, co hledá. Ke správnému výrobku se dostanete snadno a rychle, ať už použijete nově koncipovaný výrobní program, vylepšené funkce vyhledávání nebo nově navržený vyhledávač výrobků.

Ve vyhledávači výrobků máte k dispozici tři různé možnosti zadání – prostřednictvím druhu výrobku, produktové série nebo podmínek použití. Ve druhém kroku jsou pak v levé navigační liště k dispozici četná filtrační kritéria včetně vlastní kalkulačky nosnosti k dalšímu upřesnění výběru.

Nově uspořádané série kol a kladek (někdejší výrobní program) disponují podrobnými informacemi a popisy u jednotlivých kapitol a v nich obsažených sérií. Odpovídající základní výrobky si můžete prohlédnout v tabulce, kde jsou rozděleny podle typu výrobku a upevnění, a odtud pak můžete přejít přímo na odpovídající kola a kladky. Tato rubrika je tím pravým výchozím bodem pro každého, kdo chce získat přehled o sortimentu Blickle.

Také oblasti použití je na nových webových stránkách Blickle věnována větší pozornost. Různé oblasti použití kol a kladek jsou doplněny o konkrétní příklady spolu s podrobným vysvětlením. Úspěšné projekty také ukazují, jak a kde se kola a kladky Blickle v rámci konkrétních aplikací používají.

Další inovace se týká podrobného Rádce. Ten již není k dispozici pouze v podobě jednotlivých souborů PDF, ale byl plně integrován do webových stránek. Pohled do světa kol a kladek prostřednictvím tohoto rozsáhlého referenčního díla rozhodně stojí za to!

Stahovat CAD lze na nových stránkách nejen přímo u daného výrobku, ale také přes centrální Službu stahování CAD. Zde máte možnost rychle a bezplatně uložit pět různých formátů souborů CAD do svého počítače. Nemáte dosud přístup? – Klikněte zde a zaregistrujte se.

Všechny funkce máte k dispozici také na svém chytrém telefonu či tabletu, takže můžete webové stránky používat v plném rozsahu, i když jste na cestách.

Nové webové stránky jsou založeny na nejnovější technologii, a splňují proto ty nejvyšší požadavky na bezpečnost i výkon. Na nových webových stránkách Blickle lze surfovat rychle a spolehlivě.