Naše vize

Být nejlepším partnerem z řad výrobců kol a kladek.

Nejlepší výrobek

Společnost Blickle – výrobce kol, kladek a systémů mobility – patří mezi přední podniky v oblasti kvality a inovací ve svém oboru a dbá na kvalitu značky „Made in Germany“. Naše výrobky přinášejí zákazníkům díky své uživatelské přívětivosti, spolehlivosti a dlouhé životnosti nejvyšší míru efektivity a jistoty investice. Při vývoji výrobků, výrobě i řízení kvality se neustále na tuto zásadu orientujeme. Využíváme nejmodernější technologie a díky neustálému rozvoji a optimalizaci našeho produktového programu řešení kol a kladek dokážeme vyhovět všem tržním nárokům.

Nejlepší služby

Našim zákazníkům chceme nabízet ty nejlepší služby. Naší hlavní zásadou je při tom kontakt se zákazníkem. Osobně nebo v digitální podobě je společnost Blickle k dispozici všem svým zákazníkům z celého světa. Coby rodinný podnik přikládáme i v moderním světě digitální komunikace velký důraz na lidský faktor. Naši zákazníci z celého světa mohou využít osobní poradenství a rychlou, kompetentní, spolehlivou a přátelskou péči od našich kvalifikovaných pracovníků. V kombinaci s vysokou dostupností našich výrobků a možnostmi rychlého dodání nabízíme svým zákazníkům ty nejlepší služby.

Nejlepší řešení

Naším cílem je nalézt v každé situaci to nejvhodnější řešení. Pokud by vám z našeho standardního programu více než 30 000 kol a kladek nevyhovoval žádný výrobek, rádi pro vás vyvineme individuální řešení. Ať už se bude jednat o nový vývoj, nebo o úpravu na přání, náš tým motivovaných, zkušených a technicky zdatných pracovníků připraví pro každého zákazníka optimální řešení pro jeho požadavky na přepravu.

Nejlepší partner

Společnost Blickle, podnik s globální působností a rodinným vedením, si je vědoma své odpovědnosti vůči okolí. Přejeme si, aby naši zákazníci i naši zaměstnanci byli spokojení a viděli, že bereme svou společenskou odpovědnost v naší centrále v Rosenfeldu i ostatních mezinárodních pobočkách vážně. Udržitelnost u nás hraje ústřední roli, a proto chráníme životní prostředí a snažíme se pro své zaměstnance zajistit pozitivní a moderní prostředí, v němž se budou moci rozvíjet. Přitom se coby moderní organizace dynamicky přizpůsobujeme měnícím se okolnostem. Se zákazníky, dodavateli i zaměstnanci jednáme férově, loajálně, s úctou a důvěrou. Společnost Blickle se zasazuje o dlouhodobé partnerství se zákazníky, dodavateli i zaměstnanci a do popředí všeho svého konání staví spokojenost zákazníků a orientaci na budoucnost.

Naše mise

Ve spolupráci s našimi zákazníky vyvíjíme a vyrábíme vysoce kvalitní, trvanlivá, uživatelsky přívětivá a inovativní řešení v oblasti kol a kladek, a umožňujeme tak lidem po celém světě bezpečně, efektivně a ergonomicky přepravovat zboží, stroje a přepravní systémy všeho druhu.