Naše servisní koncepce – naše zákaznická filozofie

Jsme tu pro vás.

Podpora při výběru výrobku, podpora na místě při výběru kol a kladek pro Vaši konkrétní aplikaci nebo podpora prostřednictvím informačních technických materiálů na našich webových stránkách – díky našim nejrozličnějším způsobům komunikace a kontaktním místům jsme vám neustále k dispozici! Konkrétní kontaktní osoby, obsáhlý katalog výrobků, brožury věnované specifickým tématům nebo technické soubory CAD – zakládáme si na odborném poradenství a na širokém rozsahu poskytovaných služeb.

Kontaktní osoba Česká republika

Kontaktní osoba na mezinárodní úrovni

Rádce pro výběr kol a kladek

Co se rozumí pod pojmy „náběžné“ nebo „výběžné“ blokovací systémy? Čím se odlišují elektricky vodivá kola od antistatických kol? Nebo jak vlastně ovlivňuje účinek tepla a chladu dosažitelnou nosnost?
Odpovědi na tyto i na mnoho dalších otázek naleznete v našem online rádci.

Podklady všeho druhu ke stažení

Hledáte soubory CAD k našim kolům a kladkám, abyste tyto výrobky mohli předem integrovat do své konstrukce? Nebo byste se chtěli blíže informovat o určité rubrice našeho katalogu? Možná také hledáte nejnovější tiskové sdělení nebo byste se chtěli informovat o certifikátech, které dokládají nejvyšší kvalitu výrobků značky Blickle v různých oborech? Všechny tyto informace naleznete v našem centru stahování.

Stahování výkresů CAD od společnosti Blickle

Stažení CAD

Rychlé, jednoduché a bezplatné stahování souborů CAD v různých formátech
Stahování prospektů Blickle

Prospekty a brožury

Zde naleznete veškeré prospekty a brožury věnované tématům, jimiž jsou podnik, výrobky a kariéra.

Stahování kapitol katalogu Blickle

Kapitoly katalogu

Jednotlivé kapitoly souhrnného katalogu, který obsahuje více než 30 000 sortimentních položek, můžete stahovat jako soubory PDF.
Stahování certifikátů

Certifikáty

Zde jsou k dispozici ke stahování naše certifikáty z oblasti kvality, životního prostředí a energií.

Naše nákupní filozofie - Pro dodavatele

Máte zájem stát se dodavatelem společnosti Blickle? Prostřednictvím následujícího odkazu se můžete seznámit jak s naší nákupní filozofií, tak i s našimi nákupními podmínkami. Naše nákupní oddělení se těší na váš telefonát.