Blickle CZ

Roztáčíme Česko již od roku 1993  

Obchodní zastoupení německé firmy Blickle Räder+Rollen GmbH & Co. KG pro Českou republiku a Slovensko založil v roce 1993 pan RNDr. Jiří Marek pod názvem MARKO – kola a kladky, spol. s r.o. V roce 2000 se firma transformovala do akciové společnosti Blickle, a.s. O dva roky později byly dokončeny moderní prostory s technickým zázemím a skladem v Brně – Řečkovicích, na adrese Maříkova 32.

Naším cílem je vždy poskytnout zákazníkovi nejen nejlepší produkty, služby a technická řešení, ale i obchodní partnerství založené na důvěře a dlouhodobé spolupráci. Náš tým tvoří 4 obchodní zástupci, kteří pracují převážně v terénu, a technickou podporu zajišťuje 5 kolegů z brněnské kanceláře. Ať se rozhodnete oslovit kohokoli, budeme se snažit o maximálně profesionální přístup a kompetentní vyřešení všech vašich požadavků.

Většina objednávek putuje z německé výroby a skladu rovnou k zákazníkům. V případě rámcových objednávek využíváme možnost uskladnění kol ve vlastních skladových prostorách na brněnské pobočce, díky čemuž můžeme zákazníkům zaručit odeslání zboží do druhého dne. Proaktivní přístup k zákazníkům společně s touhou hledat inovativní řešení – to jsou základní charakteristiky společnosti Blickle, které společnost řadí mezi světovou špičku v oblasti výroby pojezdových kol a kladek.

Máte jakýkoliv dotaz ohledně námi nabízeného zboží či Vaší objednávky? Obraťte se na naši zákaznickou podporu na telefonní čísle: +420 541420821

Náš tým v České republice

Ing. Eva Janoušková Marková 

Ing. Eva Janoušková Marková
Výkonná ředitelka

Ing. Zdeněk Malý

Ing. Zdeněk Malý
Obchodní ředitel

 

Michal Macek 

Michal Macek
Obchodně-technický zástupce

+420 608 850 963
Jan Fikar 

Jan Fikar
Obchodně - technický zástupce

+420 725 403 636
Martin Mužík 

Martin Mužík
Obchodně - technický zástupce

+420 608 873 803