Otevření nového Zážitkového centra Blickle

Celosvětově unikátní testovací centrum pro pojezdová kola a kolečka nabízí zákazníkům možnost vyzkoušet si výrobky Blickle na vlastní kůži

Slavnostní otevření nové administrativní budovy Blickle znamenalo také otevření Zážitkového centra Blickle.

Zážitkové centrum Blickle je nejmodernějším testovacím centrem pro pojezdová kola a kolečka na světě a poskytuje zákazníkům možnost rozsáhlého testování a porovnávání výrobků Blickle a objektivně změřit různé parametry. Na jízdní dráze s plynule nastavitelnou rampou a vyměnitelnými povrchy lze realisticky simulovat nejrůznější provozní podmínky. Pomocí přesné senzorové techniky se například během tlačení nebo táhnutí zaznamenává potřebná síla, hladina hluku a hodnoty valivého odporu. Vše je pak vizualizováno nebo živě zaznamenáváno na displejích.

Subjektivní pocit při testovacích jízdách je tak doplněn reálnými výsledky měření.

K dispozici je celkem 16 různých zkušebních vozíků s různými koly, brzdami a elektrickými pohonnými systémy (ErgoMove). Samozřejmě lze také zmapovat specifické požadavky zákazníka a simulovat je jako testovací scénář.

Zákazníkům z celého světa tak Zážitkové centrum Blickle nabízí možnost pro bezpečné investiční rozhodnutí týkající se mobility. Společně s odborníky na kola a kolečka společnosti Blickle jsou zde nabízena optimální řešení z hlediska ergonomie a efektivity.

Kromě toho slouží Zážitkové centrum Blickle k systematickému školení konzultantů Blickle doma i v zahraničí. Tým školitelů společnosti Blickle je podporován nejmodernějšími technologiemi.

Společnost Blickle prostřednictvím Zážitkového centra dále rozšiřuje své služby v oblasti pojezdových kol a koleček a naplňuje svou vizi: "To be the best wheel and castor manufacturer to work with" .