Revoluční mobilita pro systémy hliníkových profilů

Nové kolečka na hliníkové profily od společnosti Blickle jsou flexibilní, všestranné a snadno použitelné

Hliníkové profilové systémy se staly nepostradatelnými při konstrukci moderních strojů, zařízení a vybavení. Společnost Blickle nyní vyvinula kolečka pro hliníkové profily, které tyto systémy posouvají na novou úroveň z hlediska mobility. Tato zcela nová řada koleček Blickle stanovuje standardy z hlediska flexibility, všestrannosti a uživatelské přívětivosti.

Inženýři společnosti Blickle vyvinuli rozsáhlou standardní řadu koleček pro hliníkové profily, které pokrývají téměř nekonečnou škálu aplikací. Jádrem tohoto vývoje jsou dvě speciálně navržené montážní desky, které zajišťují téměř univerzální přizpůsobení jakémukoli profilu. Tato inovativní konstrukce ztělesňuje podstatu jednoduchosti a funkčnosti. Standardní řada zahrnuje různá průmyslová kolečka, jako jsou pevná kolečka, otočná kolečka s brzdou nebo bez ní.

Společnost Blickle navíc představuje řešení pro prostředí, kde je třeba zabránit elektrostatickému výboji. Elektricky vodivá kolečka ve spojení s hliníkovými profily zaručují nejen maximální bezpečnost při přepravě, ale také stanovují nová měřítka z hlediska spolehlivosti.