Pevné kladky Blickle pro jakoukoliv aplikaci 

Vhodná pevná kladka pro každou konkrétní aplikaci

Více než 30 sérií pevných konzol dostupných v rámci standardu a více než 80 sérií kol dostupných v nejrůznějších velikostech a třídách nosnosti – firma Blickle nabízí na trhu velice rozsáhlý sortiment pevných kladek. Pevné kladky jsou obecně tvořeny nehybnou pevnou konzolou a vestavěným kolem. Pevná konzola se vyznačuje tím, že jí nelze otáčet. Z toho důvodu vozíky často disponují ještě dvěma otočnými kladkami, které umožňují vozíkem zatáčet, zatímco pevné kladky naopak zaručují směrovou stabilitu vozíku při jízdě v přímém směru.

Rozsáhlý výrobní program firmy Blickle zahrnuje pevné kladky v provedeních z ocelového plechu, nerezové oceli nebo plastu s nosností až 30 000 kilogramů.

Hledáte zcela konkrétní výrobek? Pak použijte náš vyhledávač výrobků. Svůj výběr můžete zúžit pomocí různých filtrů, abyste vhodnou pevnou kladku snáz našli.

Dokonalejší ergonomie díky elektricky poháněným pevným kladkám

V podobě produktové řady ErgoMove firma Blickle nabízí také elektrické pohonné systémy, které obsluze umožňují s vynaložením minimálního úsilí snadno a pohodlně posunovat či táhnout až 4 000 kilogramů. Oproti manuálnímu posunování je tak výrazně snížena tělesná zátěž pracovníka obsluhy při vnitropodnikové přepravě materiálu. Řada ErgoMove disponuje pevnými kladkami s elektrickým pohonem, který poskytuje potřebnou tahovou sílu, a integrovanou samočinnou brzdou, která zaručí bezpečné stání.

Made by Blickle

Být lídrem na trhu je každodenní výzvou. Jako jedni z mála jdeme cestou vlastní výroby což zaručuje velmi vysokou kvalitu našich výrobků. Proto u nás najdete jak nástrojárnu a strojírnu, tak i provoz na zpracování oceli. Pevné konzoly z ocelového plechu, nerezové oceli a plastu se vyrábějí v sídle firmy v německém Rosenfeldu. V sídle firmy jsou na plně automatické montážní lince rovněž vyráběna a montována kola.

Stále máte nějaké nezodpovězené dotazy? S výběrem výrobku vám ochotně poradí náš vyškolený pracovník!