Společnost Blickle zařazena na seznam předních německých firem na světovém trhu

Časopis WirtschaftsWoche zveřejnil aktuální seznam předních světových firem

Společnost Blickle se letos objevila také v žebříčku předních firem světového trhu zveřejněném vysokou školou University of St. Gallen. Časopis WirtschaftsWoche ve zvláštním vydání publikoval aktuální seznam firem na světovém trhu.

Profesor podnikové ekonomiky Christoph Müller z vysoké školy University of St. Gallen každý rok zkoumá ekonomiku v Německu a určuje německé lídry na světovém trhu. Vymyslel přísný proces, v němž hrají rozhodující roli kritéria, jako je vývozní činnost, zahraniční prodej a růst podnikání. Podle této studie se podařilo dostat na špičku ve svém oboru celkem 450 společnostem.

Společnost Blickle je lídrem v oblasti kol a kladek, především kladek pro vysoké zatížení a opěrných kladek pro tvarové zajištění. „Zařazení na seznam mezi firmy na světovém trhu je obrovským milníkem v historii naší společnosti a oceněním všech zaměstnanců společnosti Blickle v Německu i zahraničí,“ těšil se z úspěchu Reinhold Blickle, generální ředitel společnosti. „Zároveň vidíme tuto pečeť kvality jako motivaci pokračovat po cestě, kterou jsme se vydali.“