Zátěžová kola a kolečka Blickle pro jakoukoliv aplikaci

Snadný pohyb těžkých břemen

Zátěžová kola a kolečka „Made in Germany“ od firmy Blickle jsou ztělesněním nesmírně vysoké kvality a robustnosti a používají se v celé řadě oblastí po celém světě. Především jde o oblasti jako intralogistika, strojírenství a výroba zařízení. Zde jsou obzvláště důležité know-how získané z vývoje, použití vysoce kvalitních komponent a robustní konstrukce. Právě tyto aspekty, odlišují firmu Blickle s jejím rozsáhlým standardním výrobním programem od světové konkurence. Zátěžová kola a kolečka ze silonu, z oceli, s elastickou celogumovou obručí či s polyuretanovým běhounem kolečka zabudovaná v kladkách pro vysoké zatížení od firmy Blickle mají nosnost až 50 000 kilogramů a průměr až 1 000 milimetrů. Pro lepší přehled o takové rozmanitosti nabízených výrobků následuje tabulka kladek pro vysoké zatížení s různými typy koleček.

Důraz na bezpečnost 

Zátěžová kola a kolečka umožňují nejen snadné pohybování těžkými břemeny. Díky vhodné blokaci otáčení napomáhají také zajistit velice potřebnou stabilitu celkové aplikace. U aplikací pro vysoké zatížení jsou vhodné následující blokační (brzdové) systémy:

  • „Náběžné“ blokační systémy (stop-top, Radstop)
  • „Výběžné“ blokační systémy (stop-fix, Radstop ručně ovládané)
  • Fixní blokační systémy (ideal-stop, central-stop)

Ztratili jste v té rozmanitosti zátěžových pojezdových kol a koleček přehled? Pak vám možná pomůže vyhledávač výrobků Blickle. Lze v něm filtrovat dle specifických vlastností produktu, čímž zúžíte výběr na pouhých několik relevantních produktů.

Speciální řešení šitá na míru vaší konkrétní aplikaci 

Naším cílem je dodat vždy správné kolečko či perfektní pojezdové kolo odpovídající jakémukoliv konkrétnímu požadavku. Ve spolupráci s Vámi a díky našim praktickým zkušenostem a odborným znalostem vyvineme zátěžové pojezdové kolo šité vám přímo na míru. Vy přednesete požadavky a my je zhmotníme – od prvního nákresu přes výpočet až po výrobu.

Hledáte optimální zátěžové pojezdové kolo přizpůsobené nárokům vaší aplikace? V takovém případě se obraťte na příslušnou kompetentní osobu.

Chcete získat přehled o dosud realizovaných nestandardních provedeních? V tom případě se podívejte na naše úspěšné projekty.