G16 – nový souhrnný katalog je tu

635 stran kol a kladek pro každou oblast použití

V novém souhrnném katalogu najdete na 635 stranách každé odpovídající kolo či kladku pro svůj konkrétní účel použití. S 17 novými sériemi kol a 74 novými sériemi kladek počet výrobků ve srovnání s předchozím katalogem výrazně vzrostl. Katalog G16 obsahuje 635 stran a 30 000 výrobků. Do standardního programu se dostaly nejen série POTHS, ALB a POBS, ale také novinky, jako je plastová kladka FLOW či kola s polyuretanovým běhounem Vulkollan®. Také rozsáhlý program zvedacích kladek si v daném katalogu našel své místo.

Vzhledem k tomu, že v posledních letech výrazně vzrostl význam antistatických a elektricky vodivých kol a kladek, mají tyto výrobky v novém katalogu Blickle svou vlastní rubriku„Antistatická a elektricky vodivá kola“. S novinkami se setkáme i v oblasti kladek pro vysoké zatížení. Kladka pro vysoké zatížení LSD-GSPO 500 PR vyniká mimořádnou nosností 30 000 kilogramů.
Zajímáte se o bezpečnost ve vlastní výrobě? Pak pro vás máme užitečnou inovaci. Ochrana proti poranění nohou Blickle FS se stala součástí standardního programu u různých sérií konzol.

Kromě standardních výrobků je v novém katalogu více prostoru věnováno také rubrice speciálních řešení. Je v ní uveden komplexní přehled často požadovaných speciálních řešení, brzdových a blokovacích systémů nebo sad kol. Představeny budou také naše modulární elektrické pohonné systémy ErgoMove. Pokud si ceníte ergonomie na pracovišti a záleží vám na zdraví vašich zaměstnanců, určitě stojí za to se podívat na tyto stránky.

Pokud v tomto rozsáhlém standardním programu stále nemůžete najít to, co hledáte, naši konstruktéři s vámi rádi vytvoří individuální speciální řešení. Přehled dosud realizovaných speciálních provedení najdete zde a také online, případně nám své požadavky můžete sdělit přímo prostřednictvím kontaktního formuláře.