Aktualizace: Současná situace s Coronavirus - Blickle stále plně funkční

31.03.2020 - Abychom chránili naše zaměstnance tím nejlepším možným způsobem, přistoupili jsme v současné době k dalším rozsáhlým ochranným opatřením. Většina našich správních i výrobních oddělení pracuje ve dvou směnách. Pokud je to možné a rozumné, spoléháme také na domácí kanceláře – tzv. Home Office.

Tato opatření však nemají žádný vliv na výkon a dostupnost našich dodávek. Naši odborní poradci jsou stále k dispozici během obvyklé pracovní doby s případnými radami a akcemi. Výroba probíhá hladce ve všech výrobních provozech a je zajištěna i plynulá dodávka materiálu. Nejsou žádná omezení v dostupnosti a termínech dodání našich produktů.

Chtěli bychom poděkovat všem zákazníkům, dodavatelům a zaměstnancům za jejich zvláštní nasazení a loajalitu. Zejména v současné situaci je obzvláště důležité, abychom se semkli a táhli za jeden provaz.

I nadále vás budeme průběžně informovat a jsme připraveni odpovědět na jakékoli dotazy. Zůstaňte zdraví!

 

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

20.03.2020 - Kromě vysoké kvality kol a kladek « Made in Germany » a naši odborné kompetenci ve výběru nejvhodnějšího výrobku a nalezení nejlepšího řešení, je zvláště disponibilita a flexibilita dodávek, to, co buduje naši reputaci a pozici na trhu jako prémiového výrobce kol a kladek.

Vzhledem k možným následkům koronaviru na výrobní kapacitu a možnosti dodávek, Vám sdělujeme, že společnost Blickle Räder + Rollen je nadále schopna zaručit dostupnost a rychlé dodávky svých produktů. Z důvodu vysokého podílu vlastní výroby v sídle společnosti v Rosenfeldu a předvídatelného předzásobení surovinami, nevidíme v tento moment žádná omezení v disponibilitě a dodávkách našich výrobků.

Samozřejmě, že nejvyšší prioritu má zdraví našich partnerů a spolupracovníků. Abychom aktivně působili proti šíření koronaviru, zavedli jsme rozsáhlá ochranná opatření a sledujeme velmi bedlivě aktuální vývoj.

Pakliže máte dotazy, jsme Vám k dispozici jako obvykle na telefonu nebo mailu.